ŽOLINIŲ ŠVENTĖ VILKIJOS PARAPIJOJE

Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų šventė šv. Jurgio parapijoje švenčiama jau nuo seno. Šiais metais ieškodami naujų idėjų, Vilkijos Kultūros Centro iniciatyva, sugalvojome papuošti bažnyčią mūsų gamtoje augančiomis gėlėmis bei žolynais.
Už gėles dėkojame: Reginai Pukalskienei, Jūratei Perekopskienei, Jolantai Kupraitienei ir Valatkevičiams. Už tujų šakeles dėkojame: Vilkijos apylinkių seniūnui Arūnui Bačiūnui ir Dalytei Kvedienei.

Už pagalbą puošiant bažnyčią: Aušrai Junevičei, Birutei Mockienei, Dalytei Kvedienei, Irmai Ševelienei, Mildai Žiūkienei, Daliai Butvytienei, Laimai Borovajai, Loretai Maliukevičienei, Miglei Kveragienei. Už pačią idėją dėkojame: Vilkijos Kultūros Centrui.