Jūsų komentarai

Garbė Jėzui, Kristui,
​Norėčiau paklausti jūsų. Gal kartais pas jus yra galimybė turėti susikaupimo savaitgalius?
​Aušra 2018 06 27
Laba diena,Norėjau sužinoti, ar Vilkijos bažnyčioje buvo registruojami jaunuolių sutvirtinimo sakramentai 1997-1998 metais? Jei buvo registruojami, tai norėčiau gauti pažymą apie Gyčio Grigonio, gim. 1984.05.24 Kaune, suteiktą sutvirtinimą 1997 ar 1998 metų liepos mėn. 26 dieną ar kitą kurią nors dieną, nes tai buvo Šv. Onos atlaidai Vilkijoje. Jam buvo suteiktas sutvirtinimui Šv. Kazimiero vardas. Reikalinga pažyma santuokos Sakramentui sudaryti. Taip pat norėčiau sužinoti, ar jau pas Jus Seredžiaus ir Vilkijos bažnyčiose yra dalinami nemokami pakvietimai į Popiežiaus laikytinas Šv. mišias Kaune 2018.09.23 , kadangi pati esu iš Seredžiaus parapijos?
​Labai labai lauksiu iš Jūsų atsakymo ir jei yra užregistruotas sutvirtinimas, tai pažymos.
​Labai dėkoju. Pagarbiai. Geros dienos
Virginija 2018 06 14
Atsakymas
​Garbė Jėzui Kristui, Sutvirtinimo sakramento sąrašai parapyjoje nėra archivuojami, kadangi jų duomenys yra siunčiami į krikšto vietos bažnyčią. Todėl, norint sužinoti apie sutvirtinimo sakramentą reikia kreiptis į tą bažnyčią kur buvo asmuo pakrikšytas. Pagarbiai, kun. Linas Šipavičius
Apžvalgos aikštelė nugriauta (manoma dėl supuvusios medinės konstrukcijos) gal dėl kitų priežasčių ... kelmas apie buvusio medžio stovį tai įrodo ... istorija graži kaip ji tikra ... !
​Algimantas 2017 11 17
Sveikas, Linai, puslapis man patiko viskas paprastai, aiškiai ir patogiai..:)
2017 09 06 Kristina E.

Jūsų siūlymai apžvalgos aikštelės vardui išrinkti