Apžvalgos aikštelė

Bažnyčios šventoriuje buvusios senos apžvalgos aikštės pagrindinė medinė konstrukcija supuvo ir teko ją nugriauti dėl žmonių saugumo.

Bažnyčios šventoriuje buvusios senos apžvalgos aikštelės pagrindinė medinė konstrukcija supuvo ir teko ją nugriauti dėl žmonių saugumo. Nutarta, parapijos klebono Lino Sipavičiaus iniciatyva, atstatyti aikštelę atitinkančią visus saugumo, dizaino, patogumo reikalavimas. Jos aukštis sieks iki 4 metrų, nes aukštesnei trukdo elektros laidai. Ateityje, laidus nuvedus po žeme, bus galimybė ją paaukštinti. Jau darbai šiai dienai pradėti. Išlieti pamatai, vyksta metalo konstrukcijos gamybos darbai.
​Kilo idėja suteikti apžvalgos aikštelei vardą. Todėl prašome parapijiečių ir ne tik siūlyti savo variantus.

Jau gauti pasiūlymai apžvalgos aikštelės vardui rikti

"Debesėlis"-Mindaugas ​"Laiptai į dangų"-Juozas
"Nemunaitė"-Vaiva
Kunigo Jono Fabijansko vardu-Jolanta
​"Akimirka"- Kęstutis
Kunigo Jono Fabijansko vardu-Linas ​"Asmenukė" - Marytė
"Akiratis"- Asta
​"Apžvalga"- Rimantas
Pavadinkite Lietuvos vardu-Dovilė
Keturi nemuno vingiai

Žiemos šaltis ledu sukaustęs Nemuno vandenis

Rudeniniai rūkai dažnas svečias Vilkijoje

Užfiksuota akimirka nuo apžvalgos aikštelės

Visais metų laikais, žvelgiant nuo šios aikštelės, atsiveria nuostabūs keturi Nemuno vingiai, miestelio panorama. Tai vienintelė vieta Lietuvoje iš kurios matomas šis nuostabus Nemuno reginys. Gal todėl ši vieta buvo lankoma turistų, vietos gyventojų.

Darbų eiga

Išlieti pamatai naujai apžvalgos aikštelei.

Išlieti pamatai naujai apžvalgos aikštelei. Elektros laidus pravedus po žeme bus galimybė aikštelę pakelti auksčiau